Perega s.r.o. - Práce v zahraničí

Perega s.r.o. je personální a vzdělávací agentura, která poskytuje poradenské, překladatelské a zprostředkovatelské služby. Agentura se specializuje na oblast severní Itálie – jižní Tyrolsko, Dolomity. Jižní část Tyrolska od roku 1919 náleží Itálii. Skoro celé území Tyrolska pokrývají Alpy. Tato oblast jižního Tyrolska je velmi specifická svým autonomním postavením. V této oblasti jsou dva úřední jazyky, a to jazyk italský a německý.

Práce v zahraničí pro Vás naše agentura vyhledává v alpských hotelech, rodinných penzionech, restauracích s italskou a tyrolskou kuchyní, pizzeriích, zemědělských statcích, ve zdravotnictví a v domácnostech.

Pro zvýšení kvalifikace a rychlejší personální vzestup je zahraniční praxe a jazyková zkušenost velkou výhodou. Naše agentura Vám tuto možnost rozšíření nadhledu nabízí a doufá, že budete právě Vy, jedním z našich spokojených zákazníků.

Firma
Perega s.r.o. je personální a vzdělávací agentura, která poskytuje poradenské, překladatelské a zprostředkovatelské služby. Agentura se specializuje na oblast severní Itálie – Jižní Tyrolsko, Dolomity.

Web
Registrace